• Anasayfa
  • Favorilere Ekle

Eğitmenler

                  AHU DiDEM TİRECİ   

 1971 doğumlu olup 1989 yılında 19 Mayıs Üniversitesi / Sınıf  Öğretmenliğini, 1995 yılında Anadolu Üniversitesi/İ.İ.B.F./İşletme bölümünü, 1997 yılında Anadolu Üniversitesi/S.B.E./ Muhasebe-Finansman Mastır proğramını tamamladı. 1997 yılında Türk Ticaret Bankası_Mali Tahlil departmanında Uzman olarak çalışmaya, 1998 yılında ise Kurum İçi Eğitmen  olarak Finans ve Mali Tahlil derslerine girmeye başladı. 2003 yılında Finansbank, 2004-2009 yılları arasında ise Şekerbank bünyesinde Analist, Eğitmen ve Pazarlama Yönetmeni olarak çalıştı. 2010-2011 döneminde  Ertide Eğitim ve Organizasyon firmasında yöneticilik yaptı. 2011-2015 aralığında ise  PDR Grup bünyesinde Kurumsal Eğitim Danışmanı olarak çalıştı. Bir çok mesleki eğitimin yanı sıra NLP Practitioner, NLP Masterpractitioner, Sistem Dizimleri Terapistliği, Aile Danışmanlığı başta olmak üzere bireysel gelişime yönelik çok sayıda eğitime katılmıştır. Kurucu ortağı olduğu 5D Akademi bünyesinde  bilgi ve deneyimini eğitim danışmanı olarak paylaşmaktadır.             

                 YASEMİN ÇETİN    

   1977 doğumlu olup 1998 yılında Uludağ üniversitesi /İ.İ.B.F./İktisat bölümünden mezun oldu. 1999- 2000 döneminde İngiltere / Londra Evinden College ve Princess College de İngilizce dil eğitimi aldı, akabinde Westminster University /Marketing Strateji Sertificate proğramını tamamladı. 2001 -2002 arası İzeltaş _İthalat ihracat bölümünde, 2002-2005 arası Orakçı Şirketler Grubu _ Marketing bölümünde çalıştı, 2005 -2008 arası Garanti Bankası’nda Pazarlama Yönetmeni, 2008-2015 arası Şekerbank bünyesinde Pazarlama yönetmeni, Bölge Satış Lideri, Şube Müdürü olarak çalışmıştır. Gelişimine katkı sağlayan mesleki bir çok eğitimin yanı sıra  NLP Practiner eğitimi almıştır. Kurucusu ortağı olduğu 5D Akademi bünyesinde bilgi ve deneyimini eğitim danışmanı olarak paylaşmaktadır. 

                           CANAN ÖZEN
001 1966 doğumlu olup Anadolu Üniversitesi –İletişim Bilimleri Fakültesi – Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümünden mezun oldu. 1992 yılında MESS Eğitim Vakfı’nda Eğitim ve Halkla İlişkiler Uzmanı olarak çalışma hayatına başladı, akabinde İstanbul Çorap AŞ’de  Eğitim Uzmanı, 1997 sonrası ise Fon Giyim Aş, Çukurova İth.-İhr. AŞ., Mira Yazılım AŞ. ve Sedef Gemi İnşaat AŞ. de İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalıştı. İnsan kaynakları sistem kurulumu, iyileştirme ve değerlendirme süreçlerinin oluşturulması, Kalite Sistemleri ve Personel Yönetimi Sistemleri konusunda danışman ve eğitmen olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İnsan kaynakları konusunda birçok eğitime katılmış ve Sistem Dizimleri Terapistlik Eğitimi almış olup Bireysel Farkındalık, Etkili İletişim, Çatışma Yönetimi konularında eğitim vermektedir.                          

                     G. SERPİL PARLAK
  
Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olup pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır.  20 yıl bilişim sektöründe yönetici olarak çalışmış, akabinde bireysel gelişim ve davranış terapi alanında çalışmaya başlamıştır. Türkiye Sistem Dizimleri Enstitü'nden Aile /Sistem Dizimi Eğitimi ve Hipnoterapi, Beden Terapi, Travma Terapi, Çift - Aile Terapisi ve Aile Danışmanlığı alanlarında  eğitimler almıştır. Organizasyon Dizimleri, Etnik ve Politik Dizimler, Hastalık ve Semtom Dizimleri alanlarında bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.